Получить кнопку|Get button
Главная » 2011 » Октябрь » 18 » Хабі Алонсо ключовий гравець команди
16:10
Хабі Алонсо ключовий гравець команди

Одинадцять матчів з одинадцяти. 990 хвилин з 990 можливих. Такі показники Хабі Алонсо - єдиного польового гравця "вершкових", не пропустив в цьому сезоні жодної хвилини в офіційних матчах. Аналогічним показником може похвалитися тільки Ікер Касільяс.

"Мадрид" зіграв у нинішньому сезоні сім матчів Ла Ліги, два матчі в Лізі Чемпіонів і два поєдинки в Суперкубку Іспанії.У всіх цих зустрічах Хабі Алонсо опинявся незамінним елементом у схемах Жозе Моуріньо. Пару іспанському півзахиснику в різних іграх становили Самі Хедіра, Лассана Діарра і Фабіо Коентрау.

Навіть жорстке зіткнення з Томасом Хюбшманом в недавньому матчі збірних Чехії та Іспанії не завадило Хабі Алонсо як ні в чому не бувало вийти на поле в поєдинку з "Бетісом". В середньому за матч іспанець здійснює 8,9 перехоплень м'яча (всього 79) і на ньому порушують правила в середньому кожні 52 хвилини.

Хабі Алонсо однаково корисний на всіх ділянках середини поля. У нинішньому сезоні він навіть грав єдиного опорника (матч з "Райо Вальєкано") після видалення Ласса. Крім того, на початку сезону відзначився ще й бомбардирськими досягненнями.У минулому сезоні Хабі забив лише один гол 10 листопада 2010 в кубковому матчі з "Мурсією" (5-1). У нинішньому на його рахунку вже два забитих м'ячі: у перший раз півзахисник відзначився у матчі за Суперкубок Іспанії з "Барселоною" (2-2), а другий - в матчі Ла Ліги проти "Сарагоси" (0-6).

У нинішньому сезоні Алонсо зіграв на 58 хвилин більше, ніж Кріштіану Роналду. Саме португалець в минулому сезоні був лідером за кількістю зіграних хвилин (4625 хвилин), поступаючись лише Касільясу. Марсело посів третю сходинку (4262 хвилини), а Хабі Алонсо - четверту (4242 хвилини).Відсутність відпочинку для Хабі Алонсо в нинішньому сезоні пов'язане ще й з травмою Нурі Шахіна, який так і не дебютував у складі "Мадрида" через проблеми з коліном.
Просмотров: 447 | Добавил: maksreal | Рейтинг: 0.0/0